Kapat
LogoHakkımızda | Acr Gümrük Müşavirliği | Mersin

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Faaliyetimizi sürdüğümüz firmamızda alanında deneyimli ekimiz ile işlemlerimizi sürdürmekteyiz.

Merkezimiz Mersin olmakla birlikte; Adana, Antep, Antalya, İskenderun, İstanbul Mardin, Şırnak gümrüklerinde çalışma ekiplerimizle aktif olarak hizmet vermekteyiz.

Mersin Acr Gümrük Müşavirliği olarak; hizmet sektöründe karşılaşılan zorlukların bilincinde olan yapısı ile müşteri temsilciliği esası üzerine kurulu bir anlayış içinde kaliteli hizmet prensiplerinden taviz vermeyerek, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Yaklaşık 17 yıllık aktif olarak sürdürdüğüm meslek hayatımda son 4 yıldır gümrük müşaviri olarak devam etmekteyim.

Yapılacak bir dış ticaret beyanı aşamasında (ithalat/ihracat/transit v.s..) risk kriterleri tespitini yapıp, hatasız sorunsuz usulsüzlüğe yol açmayacak ve en önemlisi vergi kaybına sebebiyet vermeyecek şekilde araştırmalarımızı yapıp, firmaların kontrol teyidine sunarak beyanlarını oluştururuz.

İşlemler başladığı andan bitiş sürecine kadar sürekli mail ortamında ilgili departman yetkilileri tarafından bilgilendirme yapılarak firmaların takibine olanak sağlar

Birlikte çalışma alternatifi yakalamak tabii ki en büyük dileğim ve arzum, fakat öyle olamasa dahi mevzuat bilgi danışmanlık v.s. konularında ihtiyacınız olan durumlarda her daim yanınızdayız.

 

Farkımız:

Faaliyet gösterdiğimiz Gümrük Müşavirliği sektöründe hizmetimizi uygun maliyetlerde sunarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam ve doğru bir şekilde karşılayarak, memnuniyetini üst seviyede tutmak ve bunu gerçekleştirebilmek için;

- Müşteri ihtiyaçlarını zamanında karşılamak
- Müşteriyi; sunulacak hizmet ile ilgili detaylı şekilde bilgilendirmek
- Personelimizin eğitim seviyesini üst düzeyde tutmak
- Kanun ve Mevzuatlar ile ilgili yasal şartların öneminin bilincinde olmak ve bu şartlara uygun hizmet sunmak
- Verdiği hizmetin sorumluluğunu taşımak
- Kalite yönetim sistemi şartlarına uyarak her noktada sürekli iyileşmeyi sağlamaktır.

Kalite Politikamız:

- Müşteri odaklı hizmet anlayışı,
- Verimli çalışmak ve katma değer yaratmak,
- İşlerimizde “Sürekli Gelişme” ilkesine göre hareket etmek,
- Tüm çalışanların katılımı yeteneklerinin kuruluşun yararına kullanılmasını sağlamak,
- Müşterilerimizin şimdiki ve gelecekteki ihtiyaçlarını anlama, beklentilerini de aşmaya çalışmak,
- Çalışanlarımız, Hizmet vereceğimiz kuruluşlara çalışmalarımızda uyumlu, etkin ve yaratıcı çalışma ortamını oluşturmaktır.

Şirketimiz yazımız ekinde de görüleceği üzere Türkiye’nin ve güzide ilimiz Mersin’in birçok önde gelen İthalatçı ve İhracatçı Şirketlerine yıllardır aynı titizlik kalite ve güvenle hizmet vermektedir.